Dołącz do naszego

zespołu

Poszukujemy zarówno wykwalifikowanych specjalistów z bogatym doświadczeniem, jak i studentów oraz absolwentów. Niezależnie od tego, na jakim etapie zawodowym jesteś, chętnie porozmawiamy o Twoim rozwoju w naszej firmie.

Aktualne oferty pracy

Młodszy analityk finansowy

22.11.2022 r.

Miejsce pracy: Gdańsk, Lublin

Staże i praktyki

UCZYMY INNYCH I STALE SIĘ ROZWIJAMY

Jeśli chcesz gdzieś dojść, najlepiej znajdź kogoś, kto już tam doszedł.

Dlaczego warto rozpocząć swoją karierę z DS CONSULTING?

Praca w konsultingu jest niezwykle różnorodna i przynosi wiele satysfakcji. Daje też okazję do sprawdzenia siebie w różnych sytuacjach i poznania specyfiki rozmaitych klientów.
Pracując w doradztwie nieustanie się uczymy, poszerzamy swoje horyzonty. Często doświadczenie zdobyte w konsultingu procentuje na dalszych etapach kariery zawodowej na stanowiskach menadżerskich.

Kogo szukamy i czego oczekujemy?

Jeśli jesteś wyróżniającym się studentem ostatnich roczników kierunków zarządzania i ekonomii (lub pokrewnych), lubisz wyzwania oraz chciałbyś rozpocząć swoją karierę w konsultingu to zapraszamy Cię do przesłania CV na adres biuro@dsconsulting.com.pl.

Szukamy osób o silnej wewnętrznej motywacji, samodyscyplinie, zaangażowanych i twórczych w podejściu do rozwiązywania kompleksowych zagadnień.

Dużą zaletą jest biegła znajomość języka angielskiego – umożliwia pracę w naszych międzynarodowych projektach – oraz znajomość MS Excel.

W DS CONSULTING ważna jest umiejętność pracy zespołowej i tzw. kompetencje miękkie. Oznacza to m.in. gotowość do pracy z ludźmi o różnych charakterach i poglądach.

Co oferujemy?

Co roku przyjmujemy na płatne staże i praktyki studenckie. Niejednokrotnie po ich zakończeniu oferujemy stałe zatrudnienie.

Staramy się, aby w DS CONSULTING dobrze się pracowało, panowała przyjazna atmosfera, a każdy czuł, że może liczyć na wsparcie Zarządu i współpracowników. Takie warunki pracy staramy się kreować dla każdego nowego pracownika.

Zapewniamy różnorodność projektów, aby każdy mógł sprawdzić, co go interesuje w szerokim wachlarzu zagadnień, którymi się zajmujemy. Pracujemy w zespołach projektowych dzięki czemu młodsi pracownicy czerpią z doświadczenia starszych.

Inwestujemy w rozwój: organizujemy szkolenia wewnętrzne w ramach Akademii DS, średnio raz na miesiąc. Szkolenia prowadzą zewnętrzni eksperci bądź doświadczeni konsultanci z naszego zespołu. Każdy z pracowników ma do dyspozycji fundusz szkoleniowy, który może wykorzystać na wybrane przez siebie cele zawodowe.

Bezpośrednio po zakończeniu stażu, nowi pracownicy mogą liczyć na stałe wynagrodzenie, które wzrasta corocznie i jest uzależnione od tempa rozwoju danej osoby oraz ogólnej sytuacji rynkowej.

Organizujemy wyjazdy i wyjścia firmowe dla całego zespołu. Czasem jest to jednodniowy wypad, taki jak wspólne kajaki, innym razem są to kilkudniowe wyjazdy. W ostatnich latach wspólnie zwiedziliśmy Paryż, Rzym, Sztokholm i Neapol.