Badania i Rozwój - narzędzia wsparcia

DS Consulting > Bez kategorii > Badania i Rozwój – narzędzia wsparcia

Badania i Rozwój – narzędzia wsparcia

  • Autor: adroz

Przy współpracy DS Consulting z przedsiębiorcami komercyjnymi, jednym z interesujących zagadnień jest kwestia planowania i finansowania działalności z zakresu badań i rozwoju.

Firmy powinny szukać swoich przewag konkurencyjnych i nawet czas epidemii spowodowanej wirusem SARS-CoV-2 nie powinien istotnie ograniczać tej aktywności. Inwestowanie w badanie i rozwój w dalszym ciągu jest kluczem do efektywnego działania na rynku. Dlatego też DS Consulting zaangażowany w projekty doradcze dla klientów komercyjnych i instytucjonalnych, z uwagą analizuje rozszerzający się katalog narzędzi wsparcia B&R.

Znakomitym tego przykładem są efekty projektu „Wzrost innowacyjności przedsiębiorstw poprzez rozwój powiązania kooperacyjnego MOLANOTE”, w tym sieć laboratoriów badawczych, których oferta jest udostępniana na preferencyjnych warunkach przedsiębiorcom.

27 maja 2020 roku odbyła się organizowana przez Gdański Park Naukowo Technologiczny wideokonferencja poświęcona m.in. ofercie MOLANOTE, w której brał udział przedstawiciel DS Consulting Grzegorz Tomaszewski. Nasz przedstawiciel szczególnie podkreślił ofertę laboratorium nr 5, które nakierowane jest na badania z zakresu innowacyjnych rozwiązań w budownictwie.

Załączamy link do podsumowania konferencji, dziękujemy organizatorom za możliwość uczestnictwa i za odpowiedzi na zadane przez nas pytania związane z usługami laboratoriów.

https://gpnt.pl/aktualnosci/laboratoria-molanote-jako-zaplecze-b-r

Author: adroz